koefnoen

Gister avond was de eerste uitzending van het neiuwe programma van Owen
Schumacher en paul Groot, vorig jaar bij kopspijkers weggegaan om
hetzelf eens te proberen. Iedereen had natuurlijk grootse verwachting,
maar die zij niet helemaal waargemaakt ben ik van mening.

Na het cabaret bij Kopspijkers, vondt ik het meer ‘more of the same’.
Wellicht hadden ze er beter aan gedaan om te stoppen op het hoogte punt
en niet moeten proberen alles eruit ta halen wat er wellicht inzat.

This entry was posted in resten. Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.
  • http://www.josanne.nl Josanne

    En ik dacht al dat het aan mij lag!! Ik vond het inderdaad ook vies tegenvallen. In Kopspijkers waren ze een stuk leuker, en ook na de diverse voorstukjes had ik er meer van verwacht. Het was de eerste, dus ik zal vrijdag nog een keer kijken, misschien is het dan leuker… (En mijn verwachtingen zijn dan natuurlijk een stuk minder hoog hè…)

  • http://bram.nijmeijer.org Tenshi

    Toevallig ook nog online te bewonderen? Ik heb het gemist :S

  • http://www.vinchem.nl 412

    Volgens mij mis je er niets aan hoor.

  • Tim

    Nou Josanne,
    volgens mij heb je een heleboel gemist, alleen de meesten zien gewoon het idee erachter niet, iedereen denkt dat het alleen maar gaat om de humor, dat zien ze toch echt helemaal fout. Dus, de volgende keer kijken!!

    gr
    tim

  • Kenner

    “het idee erachter” is juist het zwakke punt van koefnoen. Te makkelijk, te doorzichtig en te gezocht. En daar komt nog eens bij dat het totaal niet grappig is. Dat de kijkcijfers in 1 week met een half miljoen gedaald zijn zegt in dat opzicht al genoeg. ze kunnen beter stoppen met die bagger.