kopje onder

Ik heb me al heel vaak op het water vermaakt, vooral met zeilen, daarnaast ook genoeg in het water bij het zwemmen ter afkoeling in de zomer, maar nog nooit had ik zo genoten van de onbekende onderwaterwereld. Tot vandaag, ik ben wezen duiken en ik kan maar één ding erover zeggen, meer, meer en meer. Wat een beleving zeg, supermooi.
Ik wist niet dat het zo gaaf was om in de vaderlandse wateren kopje onder te gaan. Hoewel ik enkel kikkervisjes en wat schelpen heb gezien heeft het zo een indruk gemaakt, dat ik het gevoel heb dat ik vandaag in een droom loop. Ik denk alleen maar terug aan hoe het was daar onder op 9 meter diepte.
Dus nu hard na gaan denken of ik het duikbrevet wil gaan halen.Nee verkeerd, die wil ik zeker gaan halen, maar wanneer, dat is de vraag? Want goedkoop is het niet. En dan is er ook nog het gevaar dat het zo goed gaat bevallen dat ik het vaker wil gaan doen met alle kosten van dien.

scuba.png

This entry was posted in buxx. Bookmark the permalink. Trackbacks are closed, but you can post a comment.
  • Glien

    Gewoon doen!!